Правила обміну та повернення товару

Повернення та обмін товарів належної якості здійснюється протягом 14 днів з дня продажу в магазині компанії, якщо зазначений товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, фабричні ярлики не пошкоджені. Згідно із Законом про Захист прав споживачів, зі споживача утримується вартість кур'єрських послуг при доставці в межах м. Києва - 100 грн, при поверненні з інших регіонів України - згідно з тарифами служби доставки. Зверніть увагу, що не всі товари належної якості підлягають обміну або поверненню відповідно до закону "Про захист споживачів". 

Товар повинен бути повернутий у своїй оригінальній упаковці з документами, що супроводжують.

Згідно з Законом України "O ЗАХИСТЕ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ"(№ 3161-IV від 01.12.2005 р.) ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯЖАТЬ ВИРОБИ З ТЕКСТИЛЮ. Тому просимо Вас поставитися до вибору товару пильно.
Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172

Перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню):

Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни

Непродовольчі товари:

швейні та трикотажні вироби

фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір
корсетні товари
парфумерно-косметичні вироби
пір'єво-пухові вироби 

дитячі іграшки м'які
дитячі іграшки гумові надувні
зубні щітки
мундштуки
апарати для гоління
помазки для гоління
гребінці та щітки масажні
сурдини (для духових музичних інструментів)
скрипкові підборіддя
рукавички
тканини
тюлегардинні та мереживні полотна

килимові вироби метражні
білизна постільна
білизна постільна 

панчолово-шкарпеткові вироби
товари в аерозольній упаковці
друковані видання
лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревостружкові плити фанера) та скло, нарізані або розкроєні під розмір визначений покупцем (замовником)
аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом
вироби з натурального та штучного волосся (перуки)
товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшки для годування тощо)
інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)
ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння
( Перелік із змінами, внесеними згідно з Постанов КМ N 1317 ( 1317-2003-п ) від 20.08.2003, N 1642 ( 1642-2004-п ) від 13.12.2004, N 1173 (1173-2005-п )<2>0 За ГОСТом 19917-93 матрац належить до категорії " Меблі для сидіння та лежання".
Подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інші постільні речі відносяться до категорії "Швейні та трикотажні вироби".

Всі обміни та повернення товару відбуваються виключно у нашому магазині за адресою м. Київ, вул. Шолом - Алейхема, 18. Для іногородніх покупців умови обміну та повернення обговорюються з менеджером.

У разі обміну або повернення товару по Україні - товар не відправляється післяплатою. Після перевірки товару, що надійшов співробітниками нашої компанії, гроші повертаються клієнту або здійснюється обмін відповідного товару.